2.0MP IP Varifocal kamera IPD-VF2MP-IR WDR

Kód: 83
5 488,72 Kč
Skladem

Tento model je vybaven zvukovým vstupem a výstupem pro záznam a přehrávání zvuku. Můžete připojit externí mikrofon pro vzdálený poslech zvuku. Mikrofon není součástí této sady. Toto zařízení může být namontováno uvnitř i vně objektu s teplotou nižší než -40 ° C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kamera, která odolá vandalům a natočí jejich tváře v absolutně nevídané kvalitě. Rozlišení 2.0 MPx je už skutečná extratřída. Tento báječný obraz má na svědomí snímač 1/2.7” Panasonic Progressive Scan. Kamera má dva typy energetického napájení: přes síťový kabel nebo přes datový kabel, což zjednodušuje proces instalace tohoto vybavení.  Kamera má velmi vysokou citlivost světla a IR dohled 30 metrů. Ohnisková vzdálenost je nastavitelná – 2.8-12 mm. Antivandal provedení – IK10.

Tento model je vybaven zvukovým vstupem a výstupem pro záznam a přehrávání zvuku. Můžete připojit externí mikrofon pro vzdálený poslech zvuku. Mikrofon není součástí této sady. Toto zařízení může být namontováno uvnitř i vně objektu s teplotou nižší než -40 ° C.

Za takovou cenu jde skutečně o fantastickou nabídku. Za kvalitu ručíme, tak neváhejte.