2.0MP IP Varifocal kamera IPO-VF2RP ANPR AF Starlight SH

Kód: 89
Tip
8 741,13 Kč
Skladem

Zařízení je vyrobeno na základě technologicky vyspělého snímače 1/2.8″ CMOS s rozlišením 2.0 MP. Generovaný FullHD obraz umožňuje jasně vidět tváře a poznávací značky automobilů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto je výkonná videokamera pro venkovní kamerový dohled, perfektně se hodí pro práci ve tmě. Zařízení je vyrobeno na základě technologicky vyspělého snímače 1/2.8″ CMOS s rozlišením 2.0 MP. Generovaný FullHD obraz umožňuje jasně vidět tváře a poznávací značky automobilů. Důležité je také zmínit varifokální objektiv s proměnlivou ohniskovou vzdáleností 5,0 – 50 mm, který umožňuje nastavení úhlu pohledu. Navíc je tato kamera vybavena infračerveným systémem osvětlení pro natáčení v maximální vzdálenosti až 80 metrů v naprosté tmě.

Navržení kamery umožňuje její energetické napájení pomocí síťového kabelu, což ohromně zjednodušuje proces instalace tohoto vybavení.

Kamera je vyrobena z kovu odolného proti nárazu a má krytí IP66 a IK10, díky čemuž je odolná vůči prachu, vlhkosti a mechanickému namáhání. Může pracovat v extrémních povětrnostních podmínkách od -40 do + 60 ° C, takže může být instalován venku nebo v průmyslových nevytápěných místnostech.